Publicacions

Aquesta es una web dinàmica, que anira completant poc a poc un índex de les publicacions periòdiques valencianes amb les seues dades i versions digital. De moment, heus açi un llistat amb les publicacions adherides.

Afers
Apartat de Correus 267
46470 – Catarroja
www.editorialafers.cat
afers@editorialafers.cat

Alcoi Digital
Vistabella, 22
03802 – Alcoi
http://www.alcoidigital.com
info@alcoidigital.com

All-i-oli
Juan de Mena, 18 Baix
46008 – València
allioli.stepv@intersindical.org

AU Agenda
Francesc Sempere, 11 , 1rD
46006 – València
redaccio@au-agenda.com

Barcella (Banyeres)
Aptat correus, 140
03450-Banyeres
barcella@banyeres.com

Brúxola
Russafe, 46, 1ª
46006 – València

Camacuc
Apartat de correus 110771
46080 – València
edcamacuc@hotmail.com

Camp Valencià
Carrer del Mar, 22, 1r
46003 – València
campvalencia@gmail.com

Camp Verd
Carrer del Mar, 22, 1r
46003 – València
redaccio-campverd@gmail.com

Caramella
Progrés, 4
46650 – Massalfassar
frechina@yahoo.com

ComarquesNord.cat
Zaporta, 17
17300 – Morella
cdp@morella.net

Crònica d’Ontinyent
Manuel Simó, 10
46870-Ontinyent
xurenya@gmail.com

Eines
Antonio Machado, 32
46111 Rocafort
revistaeines@gmail.com
http://www.revistaeines.com

El cresol de l’Horta
Llironer, 14
46133-Meliana
fcardells@uch.ceu.es

El Punt País Valencià
Ramon i Cajal, 18, 9ª
46900 – Torrent
valencia@elpunt.cat

El Tempir
Apartat de correus, 884
03200 – Elx
info@eltempir.cat

Fulla de l’Olivar
Perolers, 1 Baix
46970 – Alaquàs
fullaolivar@hotmail.com

La casa verda
Portal de la Valldigna, 15
46002-València
horta@accioecologista-agro.com

La Falzia
Venerable, 9
12300- Morella

l’Illa
Apartat de correus, 147
46600 – Alzira
illa@bromera.com

L’Informatiu
spitarch@linformatiu.com
http://www.linformatiu.com

Marxa Popular Fallera
Apartat de correus 568
46080 – València

Mirades
Patida de la Martina
Picanya
adasi@escolagavina.com

Nexe
Campus Taromgers
46022 – València
nexe@tirant.org
Nexe
Campus de tarongers
46022 – València
nexe@tirant.org

Papers Associatius
Caixa d’estlavis, 4
46900 – Torrent
fundacio@fhortasud.org

Papers de l’Horta
Caixa d’Estalvis, 4
46900-Torrent
francesc.t.martinez@uv.es

Quinzedies
Monestir Valldigna, 18, 7ª
46760-Tavernes
quinzedies@hotmail.com

SAÓ
Àngel de l’Alcàsser, 14, 12
46018-València
saoedicions@gmail.com

Sembra
José Grollo, 91
46023 – València
gira@fev.org

Silenci
Av del vedat, 101-B, 11
46900 – Torrent
redaccio@silenci.info

http://www.3×4.info
Trascasas, 33
12599 – Bellestar
info@3×4.info

Brots
Trascasas, 33
12599 – Bellestar
info@3×4.info

 

 

 

 

 

Anuncis